Przejdź do treści

Nasi partnerzy

BETTI jest obecna na rynku maszyn pakujących od 1955 roku i jest producentem szerokiej gamy kartoniarek pionowych w tym maszyn do pakowania typu bag in box, maszyn napełniających słoiki i plastikowe pojemniki oraz maszyn do pakowania w folię termokurczliwą.

BFM® produkuje szereg opatentowanych złączy oraz spigotów.

CEIA – wiodący producent przemysłowych wykrywaczy metali, zapewnia szeroką gamę rozwiązań dla kontroli produktów spożywczych – swobodnych i opakowanych.

G.Webb Automation znany na świecie, wiodący dostawca wysokiej jakości urządzeń dozujących produkty sypkie i sproszkowane oraz urządzeń transportujących i zamykających pojemniki.

Ishida jest światowym liderem w zakresie projektowania, wytwarzania i instalowania urządzeń i systemów ważenia oraz linii do pakowania.

Firma Lindor jest holenderskim producentem mieszalików przeznaczonych do mieszania proszków, granulatów i produktów naturalnych również wrażliwych i delikatnych.

Movitec jest producentem automatycznych owijarek paletowych, które wyróżnia najwyższa wydajność i niezawodność. Dodatkowo owijarki Movitec zapewniają najlepszą ochronę produktów na palecie, przy jednoczesnym bardzo niskim zużyciu folii.

PAYPER projektuje i produkuje maszyny pakujące do wszystkich rodzajów materiałów sypkich, takich jak proszki lub granulaty.

EUROIMPIANTI SpA, założona w 1973 roku, szybko stała się liderem wśród innych producentów zintegrowanych systemów automatycznych dla końcówek linii produkcyjnych, a to dzięki swym systemom produkowanym pod znaną marką Skilled®.

Tecno Pack może dostarczyć poziome maszyny pakujące Flow Pack, VFFS pionowe pakowaczki, kartoniarki, maszyny do pakowania w folię termokurczliwą, zaprojektowane z myślą o wszystkich potrzebach związanych z pakowaniem, produktow spożywczych i niespożywczych.

TIBER PACK S.r.l projektuje i produkuje maszyny automatyczne do pakowania. W tej branży specjalizuje się od ponad 40 lat.

Universal Pack jest wiodącą firmą projektującą i produkującą wielościeżkowe maszyny pionowe do zgrzewanych saszetek, jak również kompletne linie do pakowania.

Volpak posiada w ofercie najbardziej wyspecjalizowaną gamę maszyn pakujących do torebek, które mogą być używane do szerokiej gamy produktów, takich jak: granulaty, proszki, płyny, pasty, chusteczki nawilżane w torebkach z 3 lub 4 uszczelnieniami, torebki z dnem, torebki stojące, torebki o specjalnych kształtach, z łatwym otwieraniem, jak zamknięcia strunowe, nakrętki, słomki, z zaworami odgazowującymi itp. przy wydajności sięgającej 400 torebek na minutę.

Firma Vortex jest producentem zasuw i rozdzielaczy, które zapewniają szybką konserwacje urządzeń bez potrzeby demontażu urządzenia z systemu transportowego!
Przeznaczone są do pracy z materiałami sypkimi w systemach transportu grawitacyjnego i pneumatycznego.